AHV12V2500V5MAW
Part Number:
AHV12V2500V5MAW
Current - Output (Max) :
5mA
Efficiency :
70%
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Size / Dimension :
3.23" L x 2.17" W x 1.10" H (82.0mm x 55.1mm x 27.9mm)
Voltage - Input (Max) :
13V
Voltage - Input (Min) :
11V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0 ~ 2500V