4LE24-N30-10PPM-SHV
Part Number:
4LE24-N30-10PPM-SHV
Description:
DC/DC CONVERTER 4000V 30W
Current - Output (Max) :
7.5mA
Operating Temperature :
10°C ~ 45°C
Power (Watts) :
30W
Size / Dimension :
6.00" L x 3.81" W x 1.50" H (152.4mm x 96.8mm x 38.2mm)
Voltage - Input (Max) :
30V
Voltage - Input (Min) :
23V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
4000V