CP2500DC54-PEZ-F
Part Number:
CP2500DC54-PEZ-F
Description:
DC/DC CONVERTER 54V 2500W
Current - Output (Max) :
46.3A
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-5°C ~ 45°C
Power (Watts) :
2500W
Size / Dimension :
13.85" L x 4.00" W x 1.63" H (351.2mm x 101.6mm x 41.4mm)
Voltage - Output 1 :
54V