96PSD-A75W24-MN
Part Number:
96PSD-A75W24-MN
Description:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 75W
AC Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Input Type :
AC
Power (Watts) :
75W
Voltage - Output 1 :
24V