96PSD-A40W24-MM
Part Number:
96PSD-A40W24-MM
Description:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 40W
AC Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Input Type :
AC
Power (Watts) :
40W
Voltage - Output 1 :
24V