96PSD-A120W48-MN
Part Number:
96PSD-A120W48-MN
Description:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
AC Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Input Type :
AC
Power (Watts) :
120W
Voltage - Output 1 :
48V