96PSD-A120W24-MS
Part Number:
96PSD-A120W24-MS
Description:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
AC Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Input Type :
AC
Power (Watts) :
120W
Product Status :
Active
Voltage - Output 1 :
24V