96PS-A20WDIN
Part Number:
96PS-A20WDIN
Description:
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 20W
AC Voltage - Input :
85 ~ 264 VAC
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Power (Watts) :
20W
Voltage - Output 1 :
24V