LXD40-1280SW
Part Number:
LXD40-1280SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 10-29V 1.28A
Current - Output (Max) :
1.28A
Efficiency :
87%
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Power (Watts) :
40 W
Size / Dimension :
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
10 ~ 29V