LXD25-2080SW
Part Number:
LXD25-2080SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 2.08A
Current - Output (Max) :
2.08A
Efficiency :
80%
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Size / Dimension :
3.07" L x 3.15" W x 1.06" H (78.0mm x 80.0mm x 27.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
4 ~ 12V