LXD25-1050SW
Part Number:
LXD25-1050SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.05A
Current - Output (Max) :
1.05A
Efficiency :
82%
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Power (Watts) :
25 W
Size / Dimension :
3.07" L x 3.15" W x 1.06" H (78.0mm x 80.0mm x 27.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
8 ~ 24V