LXC200-8330SW
Part Number:
LXC200-8330SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 8.33A
Current - Output (Max) :
8.33A
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
200 W
Size / Dimension :
10.43" L x 3.13" W x 1.81" H (265.0mm x 79.5mm x 46.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
14 ~ 24V