LXC120-3150SW
Part Number:
LXC120-3150SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 23-38V 3.15A
Current - Output (Max) :
3.15A
Efficiency :
90.5%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
120 W
Size / Dimension :
8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
23 ~ 38V