LXC100-3570SW
Part Number:
LXC100-3570SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 17-28V 3.57A
Current - Output (Max) :
3.57A
Efficiency :
90.5%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
17 ~ 28V