LXC100-0450SW
Part Number:
LXC100-0450SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 132-222V
Current - Output (Max) :
450mA
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
132 ~ 222V