LXC96-2100SW
Part Number:
LXC96-2100SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 22-45.7V
Current - Output (Max) :
2.1A
Efficiency :
89%
Operating Temperature :
-35°C ~ 70°C
Power (Watts) :
96 W
Size / Dimension :
7.91" L x 2.66" W x 1.46" H (201.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
22 ~ 45.7V