LXC85-0700SW
Part Number:
LXC85-0700SW
Description:
LED DRIVER CC AC/DC 61-121V
Current - Output (Max) :
700mA
Efficiency :
90%
Operating Temperature :
-35°C ~ 60°C
Power (Watts) :
85 W
Size / Dimension :
6.97" L x 2.66" W x 1.46" H (177.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
61 ~ 121V