USCO-600400GA
Part Number:
USCO-600400GA
Description:
LED DRIVER
Current - Output (Max) :
3A
Power (Watts) :
600 W
Ratings :
IP66, IP67
Type :
Constant Voltage
Voltage - Input (Max) :
277VAC
Voltage - Input (Min) :
120VAC