LNE-24V320WDAA
Part Number:
LNE-24V320WDAA
Description:
LED DRVR CC/CV AC/DC 24V 13.4A
Approval Agency :
UL
Current - Output (Max) :
13.4A
Efficiency :
94%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Power (Watts) :
320 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 89.9mm x 43.7mm)
Standard Number :
8750; 50581; 60950-1
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.85 kV
Voltage - Output :
12 ~ 24V