LNE-12V320WBAA
Part Number:
LNE-12V320WBAA
Description:
LED DRIVER
Approval Agency :
CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
22.5A
Dimming :
Analog, PWM
Efficiency :
91%
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
320 W
Product Status :
Active
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 89.9mm x 43.7mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
3.85 kV
Voltage - Output :
12V