USC4-320280GA
Part Number:
USC4-320280GA
Description:
LED DRIVER
Approval Agency :
cURus
Current - Output (Max) :
2.8A
DigiKey Programmable :
Not Verified
Efficiency :
93.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
320 W
Ratings :
IP66, IP67
Size / Dimension :
9.45" L x 3.94" W x 1.50" H (240.0mm x 100.1mm x 38.1mm)
Voltage - Input (Max) :
528VAC
Voltage - Input (Min) :
249VAC
Voltage - Isolation :
1 kV
Voltage - Output :
75 ~ 152V