USCI-200140GLA
Part Number:
USCI-200140GLA
Description:
LED DRIVER
Approval Agency :
CE, cULus
Current - Output (Max) :
1.4A
Efficiency :
92%
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
200 W
Size / Dimension :
9.47" L x 2.36" W x 1.49" H (240.5mm x 59.9mm x 37.8mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
75 ~ 200V