USVI-100024FE
Part Number:
USVI-100024FE
Description:
LED DRIVER 24V
Approval Agency :
CE, CSA, cULus
Current - Output (Max) :
4.15A
Efficiency :
90.5%
Features :
OCP, OTP, OVP
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
9.50" L x 1.69" W x 1.00" H (241.3mm x 42.9mm x 25.4mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
24V