USVI-100024FR1
Part Number:
USVI-100024FR1
Description:
LED DRIVER
Approval Agency :
cCSAus, CE, cULus, ENEC, UKCA
Current - Output (Max) :
4A
Efficiency :
90%
Features :
OCP, OTP, OVP, SCP
Operating Temperature :
-40°C ~ 55°C
Power (Watts) :
100 W
Size / Dimension :
9.50" L x 1.70" W x 1.18" H (241.3mm x 43.2mm x 30.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
3 kV
Voltage - Output :
24V