USCO-200140GA
Part Number:
USCO-200140GA
Description:
USCO-PRO 200W DIMMING, IP67
In Stock:
4
Approval Agency :
CB, CE, cURus, ENEC
Current - Output (Max) :
1.4A
Efficiency :
94%
Operating Temperature :
-40°C ~ 60°C
Power (Watts) :
200 W
Ratings :
IP67
Size / Dimension :
8.78" L x 2.68" W x 1.46" H (223.0mm x 68.0mm x 37.0mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
99VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
75 ~ 190V