USCI-100140GA
Part Number:
USCI-100140GA
Description:
USCI-PRO 100W DIMMING
In Stock:
4
Approval Agency :
CB, CE, cULus
Current - Output (Max) :
1.4A
Efficiency :
92.5%
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Power (Watts) :
100 W
Ratings :
IP52
Size / Dimension :
5.50" L x 2.36" W x 1.50" H (139.7mm x 59.9mm x 38.1mm)
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
108VAC
Voltage - Isolation :
3.75 kV
Voltage - Output :
47 ~ 143V