CLM0F03480
Part Number:
CLM0F03480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,3NO,OP
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
200 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max