CLM0C12480
Part Number:
CLM0C12480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,12NO,OP
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
12PST-NO (12 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max