CLM1E04480
Part Number:
CLM1E04480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,100A,4NO,N1
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
100 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max