LCE04C008480A
Part Number:
LCE04C008480A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,0NC,8NO
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max