CLM2B08120
Part Number:
CLM2B08120
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,20A,8NO,N12
Coil Voltage :
110 ~ 120VAC
Contact Form :
8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current) :
20 A
Switching Voltage :
600VAC - Max