CLMSC04480
Part Number:
CLMSC04480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,4NO,480
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max