CLMSC02480
Part Number:
CLMSC02480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,2NO,480
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max