CLM2C05480
Part Number:
CLM2C05480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,5NO,480
Coil Voltage :
480VAC
Contact Form :
5PST-NO (5 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
408 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max