CLMSC04120
Part Number:
CLMSC04120
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,4NO,N4X
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
102 VAC
Switching Voltage :
600VAC - Max