LCE02C006480A
Part Number:
LCE02C006480A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,6NO
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
6PST-NO (6 Form A)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max