LCE04C102480A
Part Number:
LCE04C102480A
Description:
CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,1NC,2NO
Coil Voltage :
460 ~ 480VAC
Contact Form :
3PST-2NO/1NC (2 Form A, 1 Form B)
Contact Rating (Current) :
30 A
Operating Temperature :
-25°C ~ 40°C
Switching Voltage :
600VAC - Max