3RT20271AT600UA0
Part Number:
3RT20271AT600UA0
Description:
CONTACTOR.AC3:15KW 1NO+1NC AC600
Coil Voltage :
600VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
32 A
Must Operate Voltage :
510 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 60°C
Switching Voltage :
690VAC - Max