3RT20174AN62
Part Number:
3RT20174AN62
Description:
CONTACTOR S00 12A 200VAC 1NC R L
Coil Voltage :
220VAC
Contact Rating (Current) :
12 A
Must Operate Voltage :
187 VAC
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
-25°C ~ 60°C
Switching Voltage :
690VAC - Max