DCNHR150PFA
Part Number:
DCNHR150PFA
Coil Voltage :
9 ~ 36VDC
Contact Rating (Current) :
150 A
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
6 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Switching Voltage :
900VDC - Max