T9AS1H22-12
Part Number:
T9AS1H22-12
Description:
T9AS1H22-12
Coil Current :
83.3 mA
Coil Voltage :
12VDC
Contact Rating (Current) :
30 A
Must Operate Voltage :
9 VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
Switching Voltage :
277VAC - Max