AZ942-1AW-12DE
Part Number:
AZ942-1AW-12DE
Description:
16A POWER RELAY
Coil Voltage :
12VDC
Must Release Voltage :
1.2 VDC
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C
Switching Voltage :
300VAC, 30VDC - Max