G9SA-321-T30 AC/DC24
Manufacturer:
Omron Automation
Part Number:
G9SA-321-T30 AC/DC24
Category:
Safety Relays
Description:
RELAY SAFETY 3P 24V
In Stock:
15
Manufacturer :
Omron Automation
Category :
Safety Relays
Coil Voltage :
24VAC/DC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
5 A
Features :
Mounting Type :
DIN Rail
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
30 ms
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Release Time :
10 ms
Switching Voltage :
250VAC, 30VDC - Max