ASR-SI600A100ZY-LH
Part Number:
ASR-SI600A100ZY-LH
Description:
SSR RELAY SPST-NO 100A 48-660V
Load Current :
100 A
Voltage - Input :
90 ~ 280VAC
Voltage - Load :
48 V ~ 660 V