PCS34-D-380A-50RYLQ
Part Number:
PCS34-D-380A-50RYLQ
Description:
SSR RELAY 50A 48~440VAC QUICK CO
Load Current :
50 A
Output Type :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187"/0.250"
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 280 V