ASR-SV480D10RW-L
Part Number:
ASR-SV480D10RW-L
Description:
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-530V
Load Current :
10 A
Mounting Type :
DIN Rail
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 530 V