PCS34-D-380A-40ZL
Part Number:
PCS34-D-380A-40ZL
Description:
SSR RELAY 40A 48~440VAC SCREW TE
Load Current :
40 A
Output Type :
AC, Zero Cross
Termination Style :
Screw Terminal
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 280 V