ASR-SN240D100ZW-LU
Part Number:
ASR-SN240D100ZW-LU
Description:
SSR RELAY SPST-NO 100A 24-280V
Load Current :
100 A
Mounting Type :
Chassis Mount
On-State Resistance (Max) :
Output Type :
AC, Zero Cross
Voltage - Input :
3 ~ 32VDC
Voltage - Load :
24 V ~ 280 V