ASR-SI240D60ZW-M
Part Number:
ASR-SI240D60ZW-M
Description:
SSR RELAY SPST-NO 60A 48-280V
Load Current :
60 A
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 280 V