ASR-SI480D25ZW-LP
Part Number:
ASR-SI480D25ZW-LP
Description:
SSR RELAY SPST-NO 25A 48-530V
Load Current :
25 A
Voltage - Input :
4 ~ 32VDC
Voltage - Load :
48 V ~ 530 V